Fotogalerie

Bezplatné webináře na téma Kinematic & Compliance testing

Rádi bychom vás upozornili na sérii dvou bezplatných webinářů našeho partnera v oblasti zkušebních strojů a systémů, společnosti MTS Systems Corporation. Tématem těchto webinářů je produktové portfolio MTS Kinematic & Compliance (K&C) a jeho uplatnění ve vývoji a testování automobilů.  

První webinář se bude konat 30. 6. 2021 a bude zaměřený na představení produktové řady MTS K&C, která je navržena pro nejnovější potřeby testování vlastností vozidla. Pro registraci na tento webinář se, prosím, registrujte ZDE.

Druhý webinář, s datem konání 1. 7. 2021, Vám představí pokročilé možnosti, kterými lze doplnit vaše stávající systémy MTS a rozšířit tak možnosti vašeho testování v rámci K&C zkoušek. Lze tak udržet krok i v případě stále se vyvíjejících požadavků na testování elektrických a autonomních vozidel. Pro registraci na tento webinář se, prosím, registrujte ZDE.

 

Fotogalerie

Tréninkové online programy

Dalším z projektů MTS online vzdělávání je série tréninkových programů pro zdokonalení vašich znalostí a dovedností v rámci práce se softwarem pro nastavení zkušebních programů.

K dispozici jsou jak kurzy pro základní zvládnutí těchto programů, tak pokročilé s detailními informacemi a praktickými cvičeními v reálném čase.

Detailní nabídku těchto kurzů najdete ZDE. Pro cenovou nabídku na míru pro vaši společnost nás, prosím, neváhejte kontaktovat: hana.jirkova@testsysteme.cz, +420 725 553 610.

Tréninkové kurzy i webináře budou vedeny v anglickém jazyce.