Fotogalerie

Uvedení do provozu

Při koupi zařízení získáte možnost jeho instalace naší organizací, kdy technik odborně uvede stroj do provozu, vyzkouší jeho funkčnost a zaškolí obsluhu. Cílem je maximální spokojenost zákazníka a jeho splynutí s funkčností systému, což zabrání neplánovaným výpadkům a umožní maximální využití výrobku.

  • Montáž a instalace zařízení
  • Odzkoušení funkčnosti zařízení
  • Nastavení snímačů a jejich kalibrace
  • Zaškolení obsluhy

Fotogalerie

Záruční i pozáruční servis

Ačkoliv jste nákupem u JD Dvořák získali vysoce kvalitní výrobek, může nastat situace, kdy se na Vašem zařízení objeví závada. Díky naší kvalitní a početné servisní organizaci u Vás budeme rychle a závadu odstraníme. Zákazníci, kteří s námi uzavřeli smlouvu, získávají výhodu servisu do 24 h (v pracovních dnech). 

Speciální vybavení našich servisních vozů umožňuje rychlé opravy přímo na místě u zákazníka. Každý servisní vůz disponuje vedle rozsáhlého souboru nástrojů také běžně opotřebovávanými náhradními díly. 

Fotogalerie

Pravidelná údržba

Nákupem zařízení od JD Dvořák, respektive jeho zahraničních partnerů, získáváte vysoce kvalitní a robustní produkt, který nabízí vysokou úroveň bezporuchovosti. K zajištění tohoto standardu po následující roky či dekády je nezbytné provádět pravidelné údržby, které mohou zabránit nenadálým výpadkům a zajistí bezpečný a ekonomický chod zakoupeného zařízení.

Všechny práce jsou pečlivě dokumentovány a uloženy v naší databázi, historie systému je tedy přístupná kdykoliv. Vysoká kvalifikace, zkušenosti a profesionalita našeho personálu jsou základem našeho perfektního servisu. Máme specialisty ve všech potřebných oborech od elektriky, přes mechaniku, chladicí techniku a řídicí systémy i software.

Fotogalerie

Doškolení uživatele a technická podpora 

Základem správných výsledků je dobrá znalost zakoupeného zařízení a všech jeho funkcí. U složitých aplikací či zkušebních procesů se na nás můžete obrátit, rádi Vás zaškolíme na jednotlivé detailní funkce softwaru i hardwaru.

Fotogalerie

Servisní práce „In House“

V případech, kdy je potřeba většího zásahu do servisního zařízení (např. složitější opravy chladicích okruhů, proplach okruhů, repase, či modifikace řídících systémů), je ekonomicky výhodnější provádět servisní práce přímo v naší JD dílně. U časově náročnějších prací by bylo standardně potřeba počítat s náklady na ubytování našeho pracovníka, případně jeho opakovanou dopravu tam a zpět, což u servisu „In house“ odpadá. Naše profesionálně vybavená dílna navíc poskytne záruku co nejrychlejšího a nejefektivnějšího servisního zákroku. Naši pracovníci zajistí vyzvednutí a přepravu přístroje k nám, provedou veškeré požadované úkony a následně přístroj dopraví zpět k Vám.

Této služby je možné využít i v jakémkoli jiném případě opravy, prohlídky nebo běžné údržby zařízení.

Fotogalerie

Modernizace zařízení

Modernizace zařízení pomůže bez nutnosti vysokých investic do nového přístroje zkvalitnit a prodloužit funkci Vašeho stávajícího zařízení. Cenové nabídky jsou tvořeny na základě individuálních poptávek zákazníka. U přenosných zařízení je modernizace prováděna v zázemí našeho servisního oddělení.

Zvláštní pozornost je věnována preventivním opatřením. Vhodnou modernizací zabráníte nenadálým výpadkům a s nimi spojeným nákladům. Dokonce i když původní díly již nejsou k dispozici, stále dokážeme nalézt profesionální řešení přizpůsobená Vašemu systému. Spektrum pokryté našimi službami je široké, od náhrady dotykových panelů po integrované komplexní řešení.

Fotogalerie

Revize těsnosti chladicích okruhů

U vybraných zařízení nařizuje evropská legislativa provádět pravidelnou kontrolu těsnosti chladicích okruhů. Tuto činnost Vám zajistí naši technici vyškolení v této oblasti, kteří mají oprávnění tyto revize provádět. Revize je standardně součástí pravidelné údržby.

Video: Společnost Weiss Technik je v otázce regulace F plynů o krok napřed. 

Fotogalerie

Odborná technická konzultace

Rádi Vám také poradíme s Vaším stávajícím zkušebním zařízením. Nejste si jisti jeho správnou funkcí, pracovními postupy či nastavením? Neváhejte se obrátit na naše zkušené a vyškolené pracovníky.