Uvedení do provozu

Při koupi zařízení získáte možnost jeho instalace naší organizací, kdy technik odborně uvede stroj do provozu, vyzkouší jeho funkčnost a zaškolí obsluhu. Cílem je maximální spokojenost zákazníka a jeho splynutí s funkčností systému, což zabrání neplánovaným výpadkům a umožní maximální využití výrobku.

  • Montáž a instalace zařízení
  • Odzkoušení funkčnosti zařízení
  • Nastavení snímačů a jejich kalibrace
  • Zaškolení obsluhy

Záruční i pozáruční servis

Ačkoliv jste nákupem u JD Dvořák získali vysoce kvalitní výrobek, může nastat situace, kdy se objeví závada na vašem zařízení. Díky naší kvalitní a početné servisní organizaci u vás budeme rychle a závadu odstraníme. Zákazníci, kteří s námi uzavřeli smlouvu, získávají výhodu servisu do 24 h (v pracovních dnech). 

Speciální vybavení našich servisních vozů umožňuje rychlé opravy přímo na místě u zákazníka. Každý servisní vůz disponuje vedle rozsáhlého souboru nástrojů také náhradními, běžně opotřebovávanými díly. 

Pravidelná údržba

Nákupem zařízení od JD Dvořák, respektive jeho zahraničních partnerů, získáváte vysoce kvalitní a robustní produkt, který nabízí vysokou úroveň bezporuchovosti. K zajištění tohoto standardu po následující roky, či dekády je nezbytné provádět pravidelné údržby, které mohou zabránit nenadálým výpadkům a zajistí bezpečný a ekonomický chod zakoupeného zařízení.

Všechny práce jsou pečlivě dokumentovány a uloženy v naší databázi, historie systému je tedy přístupná kdykoliv. Vysoká kvalifikace, zkušenosti a profesionalita našeho personálu je základem našeho perfektního servisu. Máme specialisty ve všech potřebných oborech od elektriky, přes mechaniku, chladicí techniku a řídicí systémy i software.

Doškolení uživatele a technická podpora 

Základem správných výsledků je dobrá znalost zakoupeného zařízení a všech jeho funkcí. V případě složitých aplikací či zkušebních procesů se na nás můžete obrátit a rádi vás zaškolíme na jednotlivé detailní funkce softwaru i hardwaru.

Modernizace zařízení

Modernizace zařízení pomůže bez nutnosti vysokých investic do nového přístroje zkvalitnit a prodloužit funkci vašeho stávajícího zařízení. Cenové nabídky jsou tvořeny na základě individuálních poptávek zákazníka. U přenosných zařízení je modernizace prováděna v zázemí našeho servisního oddělení. 

Zvláštní pozornost je věnována preventivním opatřením. Vhodnou modernizací zabráníte nenadálým výpadkům a s nimi spojeným nákladům. Dokonce, i když původní díly již nejsou k dispozici, stále dokážeme naleznout profesionální řešení přizpůsobená vašemu systému. Spektrum pokryté našimi službami je obrovské, od náhrady dotykových panelů, po integrované komplexní řešení.

 

Revize těsnosti chladících okruhů

U vybraných zařízení je nutné, dle evropské legislativy, provádět pravidelnou kontrolu těsnosti chladících okruhů. Tuto činnost vám zajistí naši vyškolení technici v této oblasti, kteří mají oprávnění tyto revize provádět. Revize je standardně součástí pravidelné údržby.

Odborná technická konzultace

Rádi vám také poradíme s vaším stávajícím zkušebním zařízením. Nejste si jisti jeho správnou funkcí, pracovními postupy či nastavením? Neváhejte se obrátit na naše zkušené a vyškolené pracovníky.