Fotogalerie

Shaker pro simulaci transportu od IMV

Společnost IMV vyvinula speciální kompaktní vibrační systém (zejména pro maloobchodníky Amazonu), který testuje všechny požadavky oficiálních norem, jako jsou ISTA, ISO, JIS, ASTM a Amazon. Všechny nezbytné transportní simulace lze provádět s jedním zařízením, což výrazně zkracuje čas potřebný pro zkušební postupy. Dle požadavků dané normy se zkušební postupy provádějí s různými frekvencemi nebo náhodnými sekvencemi (buzení náhodným signálem RANDOM).

Kompaktní provedení vibračního systému „m series“, nízká hlučnost a nízká spotřeba energie umožňují provádět testy v mnoha oblastech a současně snižovat náklady. Systém m120LS může být nastaven a provozován prakticky kdekoli, kde je elektrické připojení 230V. Typ shakeru m130LS s permanentními magnety přináší výsledky měření s vysokou přesností a nabízí vyšší zdvih armatury (51 mm pk-pk) než ostatní zařízení řady m.

Řídící software (součástí dodávky) usnadňuje vytváření zkušebních profilů, které naleznete uložené v databázi zkušebních norem.

Fotogalerie

Balení jako součást samotného produktu, jeho logistiky i marketingu

Balení je více než pouhým obalem vašich produktů. Balení zajišťuje bezpečné logistické procesy, slouží jako forma ochrany produktu a může také přenášet informace a působit jako ambasador značky. Prodejní obaly mohou dokonce ovlivnit nákupní rozhodování spotřebitelů. Inteligentní balení podpoří spolehlivost a vysokou kvalitu zboží již při prvním rozbalení konečným zákazníkem.

Dodržování standardů a zkušebních norem je v oboru mezinárodní logistiky nezbytné. Odolnost proti dynamickým, statickým a povětrnostním vlivům můžete zajistit pouze správnými přepravními testy. Se speciálně vyvinutými vibračními systémy IMV pokryjete velkou část těchto testovacích postupů. Další typy transportních zkoušek je možné provádět pomocí zařízení našich dodavatelů zkušební techniky jako Weiss Umwelttechnik (simulace teploty a vlhkosti) nebo MTS Systems Corporation (materiálové zkoušky).