Fotogalerie

 

O otevření této pobočky jsme Vás již informovali na jaře tohoto roku. Vzhledem k mnoha omezením v souvislosti s covidovou situací jsme však až nyní měli příležitost uvítat v naší nové provozovně také naše vážené zahraniční partnery, tedy zástupce z řad výrobců zkušební techniky. 

Hosté si vyslechli krátkou úvodní řeč o historii, ale také vizi naší společnosti a pak už měli možnost projít si celým provozem od kancelářských a prezentačních prostor až po technologickou sekci, která zahrnuje jednotlivá oddělení klimatické, vibrační, korozní i materiálové zkušebny a samozřejmě prostory servisu. Symbolické přestřižení červené pásky pro nás znamená otevření nejen nové pobočky, ale také dalších možností rozvoje naší společnosti. 

Fotogalerie

 

Velice si vážíme času, který nám naši partneři svou návštěvou věnovali. Největším oceněním je pak pro nás jejich zpětná vazba. Zaujalo je nejen prostorově velkorysé prostředí technologických provozů, kde vyniká prezentace jejich vyspělých technologií, ale také moderní a příjemné konferenční zázemí. 

Pokud i Vy máte zájem o představení našich služeb a souvisejícího zařízení přímo na místě, velice rádi Vás v našich nových prostorách osobně přivítáme. Pro sjednání schůzky nás neváhejte kontaktovat: info@testsysteme.cz.

Fotogalerie