Fotogalerie

Nová verze softwaru S!MPATI nabízí nejen nový design, uživatelsky jednoduché a intuitivní ovládání a vysoce účinné a výkonné vyhodnocovací procesy, ale v rámci modulu S!MPATI online také například automatické generování zkušebních protokolů. Software je plně kompatibilní s Windows 10, což je zásadní zejména pro laboratoře doposud využívající operační systém Windows 7, pro který od začátku roku 2020 již nebudou k dispozici aktualizace zabezpečení. Software S!MPATI je vhodný nejen pro všechny současné a starší modely komor značek weisstechnik® a vötschtechnik® (od roku 1987), ale také ostatních výrobců. 

Klíčové výhody:

  • Rychlý přístup k vašim datům
  • Snadné dálkové ovládání a monitoring vašich zkušebních komor
  • Zjednodušené a optimalizované ovládání
  • Kompatibilní se zařízeními vyrobenými od roku 1987

Fotogalerie

 

Komplexní přehled, jednoduchý přístup

Přehledně strukturované navigační menu umožňuje rychlý přístup ke všem důležitým funkcím. Do systému lze snadno nahrát také například plánek vaší laboratoře nebo layouty všech testovacích zařízení. To znamená, že můžete řídit, programovat a vyhodnocovat data všech zkušebních komor z jednoho počítače. To efektivně zvyšuje výkonnost vašich systémů a zároveň zabraňuje prostojům.

Fotogalerie

 

Bezpočet možností pro vyhodnocování výsledků

Software S!MPATI nabízí téměř neomezené možnosti prezentace, editování a vyhodnocování výsledků testu. Díky extrémně jednoduchému a intuitivnímu ovládání lze snadno využít například funkcí pro zvětšení a měření nebo export CVS souborů a obrázků. Tento software, vyvinutý experty společnosti Weiss ve spolupráci s jejich zákazníky, byl prověřen komplexním testováním s využitím 10 milionů datových bodů. Kompatibilita s modulem S!MPATI time labs umožňuje rychlé a jednoduché integrování obrazu vzorku pomocí kamery. 

Fotogalerie

 

Automatický systém pro zasílání notifikací

Jakékoli chyby, upozornění či důležité zprávy se objeví na vašem zkušebním zařízení, budou přehledně zaznamenány také v S!IMPATI. V těchto zprávách pak můžete vyhledávat, třídit je či je exportovat do pdf souboru pro pozdější zařazení do zkušební dokumentace. Automatické zasílání zpráv e-mailem či SMS pomůže zajistit plynulost jednotlivých kroků zkoušky a předejít prostojům. 

Fotogalerie

S!MPATI online

Modul S!IMPATI online rozšíří vaše softwarové funkce o správu zkušebních protokolů a vzorků a umožní vám přístup k dálkovému ovládání a monitorování zařízení bez ohledu na jejich umístění, včetně automatického generování zkušebních protokolů. Ty jsou následně převedeny do Word šablony kompatibilní s DIN EN 60068-2-38 a mohou být snadno editovány. Zkušební protokoly rovnou obsahují nezbytné grafické vyhodnocení, vaše písemné dokumenty, fotky testovaných vzorků a související protokoly. Společně s Microsoft Azure nabízí S!IMPATI online bezpečné úložiště a automatickou aktualizaci softwaru. Modul S!MPATI online je kompatibilní se zkušebními systémy Wiess Technik vyrobenými od roku 1999. 

Prohlédněte si videa prezentující software S!MPATI a SIMPATI online
Více o produktu S!MPATI se dozvíte ZDE.