Fotogalerie

 

Podívejte se s námi na reportáž z prostředí zkušební laboratoře Fox Factory vybavené nejmodernějšími technologiemi MTS. Světoznámé komponenty horských kol se zde testují za pomoci technologií a metod, které dokonale simulují jejich dlouhodobý provoz ve skutečném světě. I ti nejlepší závodní jezdci si tak mohou být jistí, že produkty Fox jsou výbornou volnou i pro ty nejnáročnější tratě světa.

Video si můžete prohlédnout ZDE.

Fotogalerie

 

Laboratoř Fox je vybavena řadou servohydraulických testovacích systémů MTS, které zaručují maximální přesnost, účinnost a bezpečnost testování:

Systémy pro testování výkonu a kvality tlumičů jsou vhodné pro zkoušky životnosti a charakteristiky širokého spektra tlumičů, od kontroly kvality v rámci výrobní linky až po aplikace jako je NVH, vysokorychlostní testování a přehrávání silničních profilů.

Fotogalerie

 

Řídící jednotky FlexTest jsou využívány po celém světě pro řízení průběhu servohydraulických i elektrodynamických zkoušek materiálů, komponentů, subsystémů i konstrukčních celků. Velkou výhodou jsou jedinečně upgradovatelné procesory, které umožňují laboratořím snadno se přizpůsobit stále se vyvíjejícím požadavkům na testování v rámci různých oblastí výroby.

Fotogalerie

 

Nejmodernější software pro testování tlumičů podporuje aplikace pro testování výkonu, odolnosti a kvality. Umožňuje vytváření obsáhlých zkušebních reportů, efektivní sběr dat, automatizované hlášení a nabízí mnoho způsobů prezentace výsledků a jejich analýzy.

Fotogalerie

 

Hydraulické agregáty SilentFlo 515 jsou vybaveny vysoce účinnými motory a vylepšenými chladicími okruhy, což významně zlepšuje jejich energetickou účinnost (až o 8 % účinnější než starší SiletFlo modely). Hydraulické agregáty SilentFlo 515 se snadno ovládají i udržují, mají snadno dostupné ovládací prvky a vylepšenou filtraci.  

Fotogalerie

 

Hydraulický servisní rozdělovač série 295 zajišťuje plynulé, řízené přechody hydraulického tlaku mezi hydraulickými agregáty a zkušebními systémy, což zvyšuje bezpečnost a předvídatelnost hydraulického zařízení. Série 295 splňuje požadavky bezpečnostní normy PLc a po integraci technologie MTS Safeguard i požadavky norem PLd a PLe.  

Fotogalerie

MTS Echo Intelligent Lab využívá cloudového nebo lokálního síťového rozbočovače k ​​zajištění potřebného připojení pro správu rozhodujících testů, sledování stavu testovacího zařízení a monitorování výkonu laboratorního vybavení odkudkoli a kdykoli.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: obchod@testsysteme.cz.