Naše firma se specializuje na dodávky kompletních zkušebních laboratoří pro zkoušky airbagových systémů či jednotlivých komponentů airbagového systému (inicializačních patron, generátorů plynu, nafukovacích systémů).

Fotogalerie

Zkušebny TÜV SÜD Czech

Naše firma vybavila laboratoře firmy TÜV SÜD Czech v Nymburce a v blízkosti Mladé Boleslavi třemi zkušebními systémy pro kompletní zkoušky čelních, bočních, kolenních a hlavových airbagů jak při  teplotách okolí, tak v klimatizačních komorách i při nízkých i vyšších teplotách v rozsahu od -40 do +100 °C a klimatickém rozsahu od +10 do 80 °C / 10 až 95 % r. v.

Naše zkušební systémy splňují veškeré požadavky standardů pro zkoušky airbagů AK-LV 01, AK-LV03, PV 3545, PV 3546, 3550 aj.

Více o otevření laboratoře TÜV SÜD Czech v Nymburce si můžete přečíst ZDE

Fotogalerie

Zkušebna Škoda Auto a.s.

Obdobnou zkušebnu airbagů naše firma dodala v roce 2011 do Škoda Auto a.s. V této zkušebně jsou realizovány výstřelové zkoušky airbagů v přístrojových deskách, kdy sestava přístrojové desky a airbagu musí v podmínkách −30 °C, +22 °C a +80 °C plnit určité požadavky na rychlost rozbalení a vyhodnocení letících částic v určitých směrech apod.

Více o tomto typu zkoušek se můžete dočíst ZDE.