Fotogalerie

 

Program byl opravdu bohatý. Novinky z různých oblastí zkušení techniky představili zástupci výrobců vystavených přístrojů:

Horkou novinku od společnosti Innovatest, novou generaci automatických tvrdoměrů Falcon 5000G2, představili specialisté JD Dvořák. 

Fotogalerie

Se svými zajímavými prezentacemi vystoupili také naši zákazníci. Ing. Tomáš Kostroun z pražské ČVUT se podělil o své zkušenosti s problematikou "Použití infračervené termografie pro nedestruktivní kontrolu lepených spojů křídla malého sportovního letounu", základní principy "Technické čistoty v praxi" osvětlil Ing. Ivo Weihrich ze společnosti Cleanliness Certification Center s.r.o., své "Praktické poznatky ze squeak and rattle testů přístrojového štítu" představil Ing. Martin Nevřela z ostravské Technické univerzity Vysoké školy báňské a Ing. Jiří Fiala ze společnosti DEVINN vystoupil s přednáškou na téma "Využití vodíku jako alternativního zdroje energie".

Odpoledne si hosté užili zábavu v rámci stavby vlastních závodních vozů a večer nemohlo chybět kulturní vystoupení, tentokrát v podobě jedinečného elektrického smyčcového tria INFLAGRANTI. 

Fotogalerie