Fotogalerie


Weiss Technik GmbH

Firma Weiss Technik se řadí k jednomu z nejvíce inovativních a významných výrobců zkušebních systémů pro simulaci vnějších vlivů. S těmito zkušebními zařízeními značek weisstechnik® a vötschtechnik® jsme schopni na jednom místě simulovat všechny klimatické podmínky z celého světa, a dokonce i více, a to za zrychlených podmínek. Máme vhodné řešení pro simulaci teploty, vlhkosti, solného prostředí, prachu či kombinovaných testů. Dodáváme zařízení všech rozměrů od malých standardizovaných komor až po komory navržené přímo na míru dle požadavků a možností zákazníka k dosažení vysoké reprodukovatelnosti a přesných výsledků.

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


IMV Europe Limited

Od doby svého založení v roce 1957 je společnost IMV špičkou v oboru výzkumu a vývoje v rámci zkušebních elektrodynamických vibračních systémů pro určení dynamických vlastností materiálů, prvků a konstrukcí. Nabídka těchto technicky vyspělých systémů přispívá k bezpečnosti a spolehlivosti široké škály produktů napříč průmyslovými obory (automobilový, letecký, strojní i stavební).  

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


MTS Systems Corporation

MTS Systems Corporation je světovým leaderem v oblasti výroby vysoce kvalitních systémů pro simulaci a testování. Díky svým vyspělým technologiím pokrývá široká produktová řada MTS celé spektrum požadavků výrobců na testování odolnosti a vlastností materiálů i konstrukčních celků. Simulační aplikace MTS jsou využívány také v rámci komplexního výzkumu a vývoje. Svým klientům z nejrůznějších průmyslových oborů (automobilový, letecký, energetický, biomedicínský, stavební, strojírenský atd.), ale také univerzit a výzkumných center a institutů, poskytuje podporu jak v oblasti servisu, tak  ve formě konzultací spojených s implementací nových požadavků na testování a optimalizací stávajících systémů.  

Zkušební stroje | Zkušební systémy | Stránky výrobce

Fotogalerie


INNOVATEST Europe BV

Společnost Innovatest je světovým leadrem v oblasti výroby, dodávek i servisu vysoce kvalitní řady tvrdoměrů i souvisejících systémů, softwaru a příslušenství. Tyto přístroje jsou používány k měření tvrdosti všech druhů oceli, kovů, slitin a plastů. Společnost Innovatest si udržuje svou pozici na trhu již od roku 1890 a díky propracované síti mezinárodních poboček umožňuje svým klientům provádět testy se srovnatelnými výsledky po celém světě.  

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


Bareiss Prüfgerätebau GmbH

Již od roku 1954 je společnost Bareiss Prüfgerätebau technologickým leaderem v oboru tvrdoměrů pro měkké materiály. I v dnešní době následuje filozofii a vizi svého zakladatele, pana Heinricha Bareisse, a prostřednictvím svých inovativních a vysoce spolehlivých měřících přístrojů nese odpovědnost za měření kvality materiálů po celém světě.

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


SENSOFAR 
METROLOGY

Posláním mezinárodní skupiny Sensofar je vyvíjet, vyrábět a prodávat špičková měřící zařízení. Svým klientům garantuje pokročilá technická řešení svých produktů a vysoce kvalitní zákaznický servis. Schopnost vyvíjet vlastní aplikace pro různorodé optické měřící projekty a přizpůsobivost specifickým potřebám trhu řadí společnost Sensofar ke špičce v oboru bezkontaktního 3D optického profilového měření. Společnost sídlící ve španělské Barceloně má díky své partnerské síti zastoupení ve 30 zemích světa.

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


Nikon Metrology NV

Společnost Nikon je celosvětově uznávaná značka a leader na trhu s optickým přístrojovým vybavením. Jeho vysoce kvalitní výrobky zajišťují testování kvality napříč nejrůznějšími obory. S více než 100letými zkušenostmi na trhu průmyslových mikroskopů stojí společnost Nikon stále v čele optických technologických inovací. Jejím globálním posláním je přinášet do tohoto odvětví kreativitu a důvěryhodnost.  

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


GÖTTFERT Werkstoff-Prüfmaschinen GmbH

Rodinná firma GÖTTFERT Werkstoff-Prüfmaschinen byla založena v roce 1962 v Německu a dodnes si v rámci své filozofie zakládá na tom, že je zde umístěné jak vedení společnosti, tak samotná výroba. Tato středně velká společnost je známa jako jeden z leaderů na trhu přístrojů pro zkoušky reologických vlastností. Její inovativní reologické systémy jsou instalovány v laboratořích i výrobních společnostech po celém světě.

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


HuDe GmbH

Německá společnost HuDe byla založena v roce 1981 pány Henningem Dechowem a Wilfriedem Hummelsheim. Její více než 30ti leté zkušenosti na trhu měřící techniky garantují vysokou kvalitu jejích produktů i služeb, které se orientují především na automobilový průmysl a to v oblasti bezpečnosti (např. airbagové a crashové zkoušky).

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


1g Dynamics

Tato britská společnost vznikla v roce 2017 spojením dvou významných firem působících na trhu vibračních technologií a služeb (Vibratech Limited a Cambridge Vibration Maintenance Services Limited). V současné době se jedná o špičku v oboru servisu a údržby vibračních systémů a podporu svým zákazníkům poskytují po celém světě, ať už se jedná o pravidelnou údržbu, opravy či technické konzultace. Společnost 1g velice úzce spolupracuje se svým partnerem, společností IMV Corporation.   

Stránky výrobce

 

Fotogalerie


CENTROTECNICA

Společnost CENTROTECNICA byla založena v roce 1979 v italském Milanu. Zabývá se mimo jiné vývojem a výrobou skluzných stolů VST a RT s exkluzivními patenty, head expanderů a dalších přípravků pro vibrační systémy jakéhokoli výrobce (Centrotecnica je také oficiálním partnerem IMV Corp. pro dodávky těchto prvků). Zkušební laboratoř CENTROTECNIKA je pak nejlépe vybavenou evropskou zkušební laboratoří v oblasti kontroly, měření a reprodukce vibrací.  

Produkty | Stránky výrobce

Fotogalerie


METKON

Turecká společnost METKON byla založena v roce 1993. Zákazníci po celém světě důvěřují jejím technologicky vyspělým řešením pro přípravu metalografických a petrografických vzorků. Vyrábí jak plně automatické a velkokapacitní čí precizní přístroje pro celodenní vytížení tak i jednoduché pro občasnou přípravu vzorku. Zároveň je výrobcem vysoce kvalitního spotřebního materiálu pro oblast přípravy vzorků. 

Produkty | Stránky výrobce