Stabilitní komory

Pharma

Stabilitní komory weisstechnik® a vötschtechnik® typu Pharma se využívají pro simulaci skladování citlivých výrobků, jako jsou např. léčiva, kosmetické výrobky či potraviny, a to včetně urychlení stárnutí těchto výrobků. Klimatizační komory typu Pharma se vyrábějí v laboratorním provedení od 34 až do 150 litrů či ve standardním skříňovém provedení od 280 do 2000 litrů. Pro zákazníky, kteří potřebují zkoušet větší objem materiálu, můžeme nabídnout velkoprostorové Walk-In komory. Všechny typy komor splňují GMP či FDA směrnice a řídí se plněním normy ICH Q1A či Q1B včetně simulace UV záření.

Zobrazit více

Komory fy. Weiss jsou vybaveny patentovaným parním zvlhčovačem pro zamezení tvorby a šíření bakterií. Nabízíme širokou škálu variabilních doplňků od integrovaného dataloggeru či UPS přes akustický a optický alarm až po dodání a zpracování dokumentace IQ, OQ, PQ a jiných částí.

Při vývoji zařízení jsme se vedle vysokého výkonu a přesnosti zařízení zaměřili na jednoduchost ovládání, šetrnost k životnímu prostředí v podobě využití nového chladiva R469a a optimalizaci regulace, která vede k nižší spotřebě energie.

Klíčové vlastnosti

Stabilitní komora typu Pharma

Laboratorní komory LabEvent je možné využít i ve farmaceutickém průmyslu

Fotostabilitní klimatické komory

Pharma Walk-In komora

Přehled stabilitních komor Pharma