Fotogalerie

Zařízení pro přípravu metalografických a petrografických vzorků

V nabídce jsou jak plně automatické a velkokapacitní či precizní přístroje pro celodenní vytížení, tak jednoduché pro občasnou přípravu vzorku:

  • Dělení materiálu (rozbrušovací pily stolní, precizní, podlahové a velkokapacitní) 
  • Zalévání vzorku za studena i za tepla
  • Broušení a leštění (od manuálních po plně automatické a robotizované systémy)
  • Příprava vzorků pro elektroniku a polovodiče
  • Příprava vzorků pro spektroskopii

Mám zájem o nabídku zařízení

Fotogalerie

Spotřební materiál pro přípravu vzorků

Společnost Metkon vyrábí také vysoce kvalitní spotřební materiál pro řezání, zalévání, broušení a leštění s výhodným poměrem ceny a výkonu. Většina spotřebního materiálu je navíc kompatibilní také s přístroji ostatních výrobců
Využijte příležitosti dodání spotřebního materiálu do konce roku, případně optimalizace kvality a rychlosti přípravy vašich vzorků. 
Byli bychom rádi, pokud nám můžete sdělit, jaký spotřební materiál používáte. Pomůžete nám tak vybudovat rychle a efektivně fungující sklad. 

Jaký spotřební materiál mě zajímá

 

Fotogalerie

Show room přístrojů a příprava vzorků v naší laboratoři

Pokud máte zájem o předvedení přístroje v praxi, neváhejte se na nás obrátit a rezervovat si termín v naší Zkušební laboratoři.

Ta nově nabízí také službu přípravy vašich metalografických vzorků pomocí přístrojů Metkon před vlastním měřením a vyhodnocením.  

Mám zájem o předvedení přístroje

Fotogalerie

Metalografická laboratoř na klíč

Od projektu přes nábytek až po přístroje té nejvyšší kvality.

Díky vlastní službě komplexního návrhu laboratoře pomocí 3D modelovacího softwaru SolidWorks jsme Vašimi partnery od samého začátku plánování vaší metalografické laboratoře. Samotnou zkušební a měřicí techniku předních světových značek (tvrdoměry Innovatest, mikroskopy a optické měřicí systémy Nikon, příprava vzorků Metkon) Vám vzhledem k našemu přímému zastoupení těchto výrobců dodáme finančně i časově efektivně. A samozřejmostí je také pomoc s vybavením laboratorním nábytkem na míru.

Mám zájem o více informací